Tüm Ürünler Bedavadan Biraz Pahalı! Gratis Fiyatları Dibe Çekti, Kadınlar Son Kalan Ürün İçin Saç Baş Birbirine Girdi!

Ünlü kişisel bakım ve kozmetik market zinciri Gratis, 15. Yılına özel tüm ürünlerinde yüzde 75 indirim uyguladı. Kadınların uğrak noktası olan mağazada müşteriler son kalan ürün için birbirine girdi. İndirim çılgınlığı adeta izdihama dönüştü.

Yüksek enflasyon parasını ödediğimiz her şeyi etkiledi. Kadınların kirpikleri için kullandığı rimeller bile birkaç sene içerisinde yüzde 600-700 bandında zamlandı. Fiyatların bu denli artışı tüketiciyi mağazaların önünden geçmeye bile korkuturken herhangi bir kozmetik mağazasının yaptığı indirim müşterileri anında kendine çekmeyi başarıyor.

SİTEYE GİRİLEMEDİ

Siteden alışveriş yapmak isteyen müşteriler ise siteye ulaşamadı. Web adresi sürekli hata veren Gratis’in mağazalarında da ürünler hızla tükendi.

YÜZDE 75 İNDİRİM İZDİHAM YARATTI

Türkiye’de faaliyet gösteren ünlü kozmetik mağazası Gratis de 15. Yılına özel tüm ürünlerinde yüzde 75 indirim uyguladı. Zincir marketin uyguladığı büyük indirim adeta izdiham yarattı.

Kadınlar son kalan ürün için saç baş birbirine girerken olan mağaza çalışanlarına oldu. Hem izdiham sırasında hem büyük indirimden sonra çalışanlar mağdur oldu.

OLAN ÇALIŞANLARA OLDU

Mağaza çalışanları müşterileri yönlendirmeye çalışırken birçok kadın müşteri nedeni bilinmeksizin çalışanlara saldırdı. diğer müşteriler tarafından anbean kaydedilen indirim çılgınlığı sosyal medyada gündem oldu.

TALAN OLMUŞ MAĞAZADA YERDE YEMEK YEDİLER

İndirim sonrası takati kalmayan mağaza çalışanları, talan olmuş mağazada yerde yemek yediler.

KAMPANYA ERKEN BİTTİ

Ortaya çıkan bu görüntülerin ardından saat 22.00’de mağazalarda bitirilmesi planlanan kampanya saat 19.00’da sonra erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir